![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Από Δευτέρα στα βάσανα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την Δευτέρα 29 Ιουλίου θα ξεκινήσει η προετοιμασία του Διαγόρα Βατίου για την νέα αγωνιστική περίοδο. Διοίκηση, παίκτες και προπονητής συναντήθηκαν χθες σε εστιατόριο στο Ροδίνι, όπου και έγινε η πρώτη γνωριμία και δόθηκαν οδηγίες για την προετοιμασία. Την Δεύτερα άπαντες θα είναι παρόντες, ενώ ο Γιάννης Καμπούρης αναζητά έναν ακόμα ποδοσφαιριστή στο χώρο του κέντρου. Βέβαια θα προχωρήσει σε ενίσχυση μόνο αν βρεθεί κάποια καλή περίπτωση.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)