![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Μπαίνει και ο Παλάζης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Χωρίς προβλήματα αναμένεται να συνεχιστεί η προετοιμασία του Διαγόρα, με τον Πέτρο Ρουντζιέρη να φουλάρει ρυθμούς ενόψει των επόμενων φιλικών αγώνων. Ο τεχνικός του γηραιού θέλει να δει σε τι κατάσταση βρίσκεται η ομάδα του, από την οποία έμεινε ικανοποιημένος στο επεισοδιακό φιλικό με τον Φοίβο στην Κρεμαστή. Στα αγωνιστικά ο έμπειρος τεχνικός δεν αντιμετωπίζει ιδιαίτερα προβλήματα αφού και ο Τάσος Παλάζης μπαίνει σε κανονικούς ρυθμούς προπονήσεων και αναμένεται να αγωνιστεί στο φιλικό του Σαββάτου κόντρα στον Διγενή.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)