![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κράτησε και Δημητριάδη ο Κλεόβουλος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Συνεχίζονται οι ανανεώσεις στον Κλεόβουλο, με τους «Λινδιακούς» του Δημήτρη Δογιάμα να ανακοινώνουν την επέκταση της συνεργασίας του με τον μέσο Νίκο Δημητριάδη.
Αναλυτικά:
«To Δ.Σ. του Κλεόβουλου Λίνδου ανακοινώνει ότι ο Δημητριάδης Νικόλαος θα αγωνίζεται με τα χρώματα της ομάδας μας για το 2022-2023 και εύχεται στον ποδοσφαιριστή μας υγεία ευτυχία και καλή ποδοσφαιρική χρονιά».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)