![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παραμένει «ερυθρόλευκος» ο Φυλακούρης!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στην ανανέωση της συνεργασίας της με τον πολύπειρο Μιχάλη Φυλακούρη προχώρησε η ΑΕΡΑ, η οποία διατήρησε στο ρόστερ της έναν ακόμη σημαντικό ποδοσφαιριστή ενόψει της νέας σεζόν.
Ο υψηλόσωμος αμυντικός και αρχηγός των «ερυθρολεύκων» έδωσε τα χέρια με την ομάδα του Παναγιώτη Μπεκιάρη και θα ενισχύσει τους κυπελλούχους Δωδεκανήσου και στο ερχόμενο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)