![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πάττας η επιστροφή
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την απόκτηση του Τηλέμαχου Πάττα ανακοίνωσε και επίσημα η διοίκηση του Κλεάνθη. Ο έμπειρος επιθετικός επέστρεψε στην ομάδα του Κώστα Παπαδόπουλου μετά από πέντε χρόνια.
«Το Δ/Σ του ΑΕΣ Κλεάνθης ανακοινώνει την επιστροφή του Τηλέμαχου Πάττα στην ομάδα μας. Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε υγεία και καλή ποδοσφαιρική χρονιά. Η προσπάθεια μας για την επιστροφή όσο το δυνατόν περισσότερων δικών μας παιδιών συνεχίζεται.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)