![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Μια ντουζίνα…ανανεώσεις με δύο επιστροφές για τον Ευκλή!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την φανέλα του Ευκλή Σορωνης θα συνεχίσουν να φορούν για ακόμα ένα χρόνο δέκα ποδοσφαιριστές που απάρτιζαν το ρόστερ που κατέκτησε το πρωτάθλημα στην Β Κατηγορία, όπως ανακοίνωσε η διοίκηση της ομάδας. Παράλληλα, επιστρέφουν στον σύλλογο μετά από απουσία λόγω σπουδών οι Κώστας Λαός και Μιχάλης Λαπάκης. Αναλυτικά:
“Το δ/σ του Α.Ε.Σ ΕΥΚΛΗ ανακοινώνει την συνέχεια τής συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές: Τομάζο Ιορδάνη,Διακοδημητρίου Μανώλη,Γκίουντιτσε Νίνο,Μπάλα Άλεξ,Συρήμη Βασίλη,Παπαϊωάννου Κώστα,Χατζηελευθερίου Μανώλη,Χατζηκυριαζή Λάμπρο,Χατζηκαντή Γιώργο,Μαριέττο Γιώργο και την επιστροφή λόγο σπουδών των Λαού Κώστα,Λαπάκη Μιχάλη.”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)