![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έρχεται η εναλλακτική καλοκαιρινή δραστηριότητα των GPS TRAINERS
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μια εναλλακτική καλοκαιρινή δραστηριότητα σε επαγγελματικές βάσεις και από επαγγελματίες του είδους είναι προγραμματισμένη να γίνει στις αρχές Ιουλίου στη Ρόδο.Η Κατερίνα Σπαθάρου,η Ανθή Παπαηλία και η Πέγκυ Γρίβα έχουν προγραμματίσει να διοργανώσουν ένα μπασκετικό event για μικρούς και μεγάλους φίλους του αθλήματος στο σμαραγδένιο νησί.
Η εμπειρία ,η γνώση και ο καταρτισμός των κοριτσιών στο άθλημα του μπάσκετ θα δώσει μια διαφορετική ομορφιά και μια διαφορετική γεύση όσων αφορά τα μυστικά του μπάσκετ.Μαζί με τα κορίτσια στο camp θα βρίσκεται και ο καθηγητής μπάσκετ και ιδιαίτερα αγαπητός στη Ρόδο,Νίκος ΤσοσκούνογλουΜείνετε συντονισμένοι στο xxsports.org αλλά και στο GPS TRAINERS για να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες.
Μάθετε περισσότερα πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο:
AT PRESENTATION
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)