![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Αρχή με τα αδέρφια Χατζηγεωργίου στον Εθνικό
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τα αδέρφια Μανώλης και Χρήστος Χατζηγεωργίου είναι οι πρώτες επίσημες ανανεώσεις του Εθνικού Αρχίπολης για την νέα αγωνιστική περίοδο:
«Ο Εθνικός Αρχιπόλεως ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τα αδέλφια Χατζηγεωργίου. Ο Μανώλης και ο Χρήστος είναι οι στυλοβάτες της ομάδας μας και αυτοί που “έβαλαν πλάτη” στις δύσκολες στιγμές. Ευχόμαστε να μείνουν για πάντα στο χωριό τους και να αποτελούν παράδειγμα για όλους μας.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)