![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Αφιέρωσαν τη νίκη στον Καραγιάννη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Σύσσωμη η οικογένεια της Α.Ε. Κύπρου θέλει να αφιερώσει την «μεγάλη» εντός έδρας νίκη κόντρα στον Ακουσίλαο, στον ποδοσφαιριστή της ομάδας Γιάννη Καράγιαννη, του οποίου η σύζυγος έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι.
Αναλυτικά:
Η διοίκηση, το τεχνικό επιτελείο, αλλά και όλοι οι ποδοσφαιριστές της Α.Ε. Κύπρου, αφιερώνουν την χθεσινή σπουδαία νίκη επι του Ακουσίλαου Φανών, στο ποδοσφαιριστή της ομάδας μας Γιάννη Καράγιαννη, του οποίου η σύζυγος, έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι. Του ευχόμαστε τα καλύτερα σε εκείνον και την οικογένεια του!!!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)