![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστροφή στις Φάνες για Πετρόπουλο
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παίκτης του Ακουσίλαου μετά από δύο χρόνια θα είναι και πάλι ο Μανώλης Πετρόπουλος. Ο 22χρόνος μέσος συμφώνησε με την ομάδα του Λάζαρου Θρουμουλόπουλου και απομένουν τα τυπικά για να ενταχθεί στο ρόστερ. Ο Πετρόπουλος άνηκε τα τελευταία δύο χρόνια στον Ατρόμητο Διμυλιάς, ωστόσο ένας τραυματισμός τον κράτησε μακριά από τους αγωνιστικούς χώρους την περσινή σεζόν.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)