![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ποντάρουν στο ταλέντο του Δεληγιάννη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στην απόκτηση ενός εξαιρετικά ταλαντούχου ποδοσφαιριστή προχώρησε ο Αστέρας Μασσάρων. Η ομάδα του Κώστα Παπαδόπουλου απέκτησε δανεικό για έναν χρόνο από τον Απόλλωνα Καλυθιών, τον 19χρόνο μεσοεπιθετικό Στέλιο Δεληγιάννη. Ο Δεληγιάννης είχε αρκετές συμμετοχές στον Απόλλωνα την σεζόν 2011/2012, ωστόσο την φετινή σεζόν έμεινε εκτός στην μεγαλύτερη διάρκεια για επαγγελματικούς λόγους. Ο «Κειτά» όπως τον αποκαλούν έχει εμπειρία από την Α Κατηγορία και διαθέτει πλούσιο ταλέντο στο οποίο θέλουν να ποντάρουν στα Μάσσαρι. Άλλωστε οι «κυανόλευκοι» επιζητούν την επιστροφή τους στην Α Κατηγορία κι αυτό χρειάζεται κυρίως ένα μεγάλο και ποιοτικό ρόστερ. Τέλος να αναφέρουμε πως οι Μασσαρενοί θα αποκτήσουν και τον έμπειρο επιθετικό, Γιάννη Σπανό ο οποίος θα κάνει προσπάθειες και μπει και πάλι σε ποδοσφαιρικούς ρυθμούς.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)