![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/karavelas-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ολοκληρώθηκε του Πολυχρόνη στον Άγιο Ισίδωρο!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την απόκτηση του Δανιήλ Πολυχρόνη ανακοίνωσε και επίσημα η διοίκηση του Αγίου Ισιδώρου. Οι δυο πλευρές όπως σας ενημερώσαμε με παλαιότερο μας ρεπορτάζ βρισκόντουσαν πολύ κοντά σε συμφωνία, η οποία ολοκληρώθηκε και τυπικά σήμερα το βράδυ. Αναλυτικά:
«Η ομάδα μας ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Πολυχρόνη Δανιήλ (Ντάνιελ). Ο Ντάνιελ κατάγεται από το χωριό μας και αναμένεται να βοηθήσει σημαντικά τη φετινή χρονιά. Τον καλωσορίζουμε στην οικογένειά μας και ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική σαιζόν πάντα με υγεία!»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)