![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παρέμεινε ο Πανηγύρης, απέκτησε Οικονόμου ο Ευαγόρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον Ευαγόρα Ρόδου θα συνεχίσει να αγωνίζεται για ακόμα μια χρονιά, ο νεαρός Νίκος Πανηγύρης, όπως ανακοίνωσε η διοίκηση της ομάδας. Παράλληλα, οι «πράσινοι» απέκτησαν τον Γιάννη Οικονόμου που μέχρι πρότινος φορούσε την φανέλα της Ασπίδας Απολλακιάς. Αναλυτικά:
«Ο ΑΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΌΔΟΥ ανακοινώνει την παραμονή για ακόμα μια χρονιά του νεαρού Νίκου Πανυγηρη που έχει γεννηθεί το 2002. Επίσης στην ομάδα μας ανήκει από σήμερα και ο Γιάννης Οικονόμου που πέρσι αγωνίστηκε με τα χρήματα της Ασπίδας Απ. Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε καλή χρονιά.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)