![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παρελθόν από τον Ατρόμητο ο Αποστολόπουλος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παρελθόν από το ρόστερ του Ατρόμητου Διμυλιάς αποτελεί μετά από ένα χρόνο παρουσίας ο Παναγιώτης Αποστολόπουλος. Ο έμπειρος σέντερ φορ αποχωρεί για προσωπικούς λόγους από τους «πράσινους» και η διοίκηση της ομάδας τον ευχαρίστησε για την συνεργασία:
«Η διοίκηση του Ατρόμητου Διμυλιάς ευχαριστεί θερμά τον Παναγιώτη Αποστολόπουλο για την προσφορά του στην ομάδα. Του ευχόμαστε καλή συνέχεια τόσο στην ποδοσφαιρική, όσο και στην προσωπική του πορεία».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)