![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στις 9 Αυγούστου η γενική συνέλευση του Ροδιακού
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Κάλεσμα στα μέλη του προκειμένου να παραβρεθούν στην τακτική γενική συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 9 Αυγούστου και ώρα 18:00 έκανε η διοίκηση του Ροδιακού μέσω επίσημης ανακοίνωσης της. Αναλυτικά:
«Ο Αθλητικός «Ροδιακός» Σύλλογος καλεί τα μέλη του σε Τακτική Γενική Συνέλευση την Παρασκευή 09 Αυγούστου 2019 και ώρα 18.00 στη Λέσχη του Συλλόγου, Πλατεία Διαγόρα 3, με θέματα ημερησία διατάξεως:
1. Λογοδοσία του απερχόμενου Δ.Σ.
2. Έκθεση Εξελεγκτικής Επιτροπής
3. Εκλογή νέου Δ.Σ.
4. Εκλογή Εξελεγκτικής Επιτροπής
5. Διάφορα
Σε περίπτωση μη απαρτίας, η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί την ίδια ημέρα (Παρασκευή) και ώρα 19.00 στον ίδιο τόπο και χώρο.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Α.Α. Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Γ. ΜΩΡΑΪΤΗΣ Ν. ΜΟΣΤΡΑΤΟΣ»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)