![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ενισχυμένος διοικητικά με Κοσκινιώτη ο Φοίβος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στην διοίκηση του Φοίβου Κρεμαστής εντάχθηκε ο Κώστας Κοσκινιώτης. Ο μέχρι πρότινος Πρόεδρος της Δόξας Ψίνθου θα βρεθεί στο πλευρό της διοίκησης Δελαπόρτα με στόχο να βοηθήσει ακόμα περισσότερο την ομάδα να πετύχει τους στόχους της. Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ του Φοίβου Κρεμαστής καλωσορίζει τον Κώστα Κωσκινιώτη στα διοικητικά του συλλόγου. Ο Κώστας συμβαδίζει απόλυτα με το πλάνο της ομάδας μας και αποτελεί ιδιαίτερη χαρά για τον Φοίβο η ένταση του στην λειτουργία του ποδοσφαιρικού τμήματος. Στόχος μας είναι η ομάδα να παρουσιαστεί ισχυρή τόσο αγωνιστικά, όσο και διοικητικά τα επόμενα χρόνια και ο Κώστας Κωσκινιώτης αναμένεται να σταθεί αρωγός σε αυτή την προσπάθεια. Η οικογένεια του Φοίβου Κρεμαστής μεγαλώνει κι αυτό μας γεμίζει χαρά και αισιοδοξία για να προχωρήσουμε ενωμένοι.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)