![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Eπέστρεψε στον Ηρακλή ο Ευαγγελίδης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την επιστροφή του Στέφανου Ευαγγελίδη στο ρόστερ της ομάδας ανακοίνωσε η διοίκηση του Ηρακλή Λάρδου. Ο πολύπειρος μεσοεπιθετικός κατέκτησε το πρωτάθλημα Β Κατηγορίας με τον Αστέρα Μασάρων την φετινή σεζόν και θα πλέον θα φορά ξανά την αγαπημένη του φανέλα:
«Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 1977 ανακοινώνει την επιστροφή του Στέφανου Ευαγγελίδη του Ευάγγελου . Ο έμπειρος αμυντικός θα ενισχύση την ομάδα μας με τα προσόντα που διαθέτει και την γνωστή ποδοσφαιρική του αξία . . .
Στέφανε καλώς ήρθες .Τα Μπλέ πάντα σου ταίριαζαν καλύτερα».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)