![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παραμένει «κυανόλευκους» ο Γιατσιάτσος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την ανανέωση της συνεργασίας με τον Συμεών Γιατσιάτσο ανακοίνωσε ο Αστέρας Παστίδας, με τον έμπειρο αμυντικό να συνεχίζει για ακόμα ένα χρόνο στους «κυανόλευκους».
Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. του Αστέρα Παστίδας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επέκταση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Γιατσιάτσο Συμεών.
Ο Συμεών με την εμπειρία του και το χαρακτήρα του κρίθηκε απαραίτητος στην νέα προσπάθεια της ομάδας να είναι μπροστάρης. Του ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά γεμάτη υγεία και επιτυχίες».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)