![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επίσημα «πράσινοι» οι Βραζιλιάνοι
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την έναρξη της συνεργασίας με τους Βραζιλιάνους, Γκαμπριέλ Κομίνι και Αρτούρ Ντορνέλες ανακοίνωσε ο Ακουσίλαος Φανών.
Αναλυτικά:
«Ο σύλλογος μας είναι στην πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας του με τους βραζιλιάνους ποδοσφαιριστές Arthur Dornelles και Gabriel Comini , ενισχύοντας ακόμη περισσότερο την προσπάθεια που κάνουμε για την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Τους καλωσορίζουμε στην οικογένεια μας και τους ευχόμαστε τα καλύτερα».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)