![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστροφή Θεοδωρίδη στον Άγιο Ισίδωρο
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την επιστροφή του Χρήστου Θεοδωρίδη ανακοίνωσε ο Άγιος Ισίδωρος. Μάλιστα ο έμπειρος αμυντικός αγωνίστηκε και στο νικηφόρο παιχνίδι με την Χάλκη, έχοντας αρκετά καλή παρουσία.
Αναλυτικά:
«Η ομάδα μας ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον μεσοαμυντικό Χρήστο Θεοδωρίδη! Μετά από 2 χρόνια απουσίας, ο Χρήστος επιστρέφει στην οικογένειά μας, για να συνεχίσει τη μακρόχρονη παρουσία του με τον αετό στο στήθος! Ευχόμαστε πολλές επιτυχίες με υγεία!»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)