![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Με Κριεζή και Λάππα οι πρώτες ανανεώσεις του Διαγόρα Βατίου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με τους Γιώργο Κριεζή και Αριστείδη Λάππα ξεκίνησαν οι ανανεώσεις του Διαγόρα Βατίου ενόψει της νέας σεζόν στο πρωτάθλημα της Α Κατηγορίας. Ο Γιάννης Καμπούρης θέλει να δημιουργήσει ένα ισχυρό σύνολο πρωταθλητισμού, ανεβάζοντας ψηλά τις απαιτήσεις και οι δύο ποδοσφαιριστές ήταν οι πρώτοι στα πλάνα του.
Τόσο ο Κριεζής, όσο και ο Λάππας πραγματοποίησαν μια πολύ καλή χρονιά με τους «κυανέρυθρους» και η διοίκηση του Γιάννη Καμπούρη συμφώνησε να τους κρατήσει στο ρόστερ. Μάλιστα οι «κυανέρυθροι» θα συνεχίσουν άμεσα τις επαφές για τις ανανεώσεις μέσα στα επόμενα 24ωρα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)