![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Σεφτέ με Θανάρη στον Κλεάνθη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Βασίλης Θανάρη είναι ο πρώτος ποδοσφαιριστής που ανανεώνει την συνεργασία του με τον Κλεάνθη ενόψει της νέας σεζόν, όπως ανακοίνωσε η διοίκηση του σωματείου:
«Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ΑΕΣ Κλεάνθης Παραδεισιου είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουν την ανανέωση της συνεργασίας με τον Βασίλη Θαναρη για την 3η συνεχή αγωνιστική περίοδο. Ο Βασίλης αποτελεί βασικό κομμάτι της ομάδας μας τα τελευταία χρόνια, βγαίνοντας από τα σπλάχνα της Ακαδημίας μας».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)