![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ανδράλας: «Συγχαρητήρια στον Διαγόρα για την παραμονή»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Συγχαρητήρια στην ομάδα του Διαγόρα για την παραμονή στην Super League 2 έδωσε μέσω ανάρτησης του ο Πάρης Ανδράλας. Ο πρώην τεχνικός του «γηραιού» έβαλε και εκείνος το λιθαράκι του σε αυτήν την επιτυχία, καθώς κάθισε στον πάγκο της ομάδας για 13 παιχνίδια.
Αναλυτικά:
«Συγχαρητήρια στην ομάδα του Διαγόρα για την παραμονή στη κατηγορία της Super League 2. Μπράβο στους πραγματικούς πρωταγωνιστές τους ποδοσφαιριστές. Γνωρίζουν πολλοί πώς ξεκίνησε η συγκεκριμένη ομάδα στις 12 Σεπτεμβρίου. Συγχαρητήρια και πάλι σε όσους συνέβαλαν για τη παραμονή του ΔΙΑΓΟΡΑ στην Super League 2. Τα υπόλοιπα απλά Ιστορία…».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)